Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BMW wbiło się w dom

Utworzony przez qazwsx, 13 marca 2008 r. o 14:47 Powrót do artykułu
qazwsx napisał:
ja jade max 80km/h jak nic nie ma!!!!! a nie 160km/h !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przeciez on zapieprzał az miło!! przeciez jak walnął w betonowy słup to go ściął(a w słupie było jeszcze metalowe zbrojenie!!) i przeleciał nad rowem!! bo naniedzieliskach rowy sa po obu stronach drogi! to ile on jechał?? 55km/h?? chyba nie!! jedyny winny to on!! ktoś kazał mu tyle jechać?? nie!!! a dziewczyny zeszły z drogi jak jechał
WIESZ ON TEŻ MYŚLAŁ ŻE NIKOGO I NICZEGO NIEMA NA DRODZE TAK SAMO JAK TY!NIE WIŃ GO BO JEGO JUŻ NIEMA I NIGDY DO NAS NIE WRÓCI!JAK MOŻNA BYĆ TAK OKRUTNYM ŻEBY OWINIAĆ GO ZA TO WSZYSTKO PO ŚMIERCI!JA NA TEMAT DZIEWCZYN NIC NIE PISAŁAM BO WYOBRAŻAM SOBIE CO PRZEŻYWAJA.SKĄD WIESZ ŻE PRZELECIAŁ TO TYLKO ON WIE I TE DZIEWCZYNY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedzieliska sąsiad napisał:
akurat malowała sciany dwa tygodnie temu!
TO JEST DLA MNIE ŚMIESZNE!TA KOBIETA JEST POZBAWIONA UCZUĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra babusi kochanej sie nit nie czepai ale jak koledzy z klasy sie chcieli pomodlic w miejscu w ktorym zmarl czyli kolo domu to nie pozwolila im tylko ich wyganiala bo jej podjazd zastawili czy co tam ona ma;/;/ nikt jej tam zniczy nie chcial stawiac tylko sie pomodlic i to az tak wiele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co do tego czy ludzi bylo duzo moze i byly tak osoby ktore przyszly na pokaz ale wiekszosc byla dlatego ze tam poprostu chciala byc.... i byl lubianym chlopakiem napewno ja go nie zalam ale znam jego kolegow z klasy i po pogrzebie widzialam ich byli bardzo przybici i bedzie im go brakowac ... milo go wspominaja.... po tym jak o nim mowili i go wspominali to sadze ze naprawde byl fajny.. po pogrzebie caly czas siedzieli smutni i za wiele sie nie odzywali.... to chyba o czyms swiadczy ze jednak go lubieli nie... a ty ze uwazasz go za cwaniaka to twoj problem... myslisz ze ciebie wszyscy kochaja... nie kazdego musza wszyscy lubiec.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dajcie se siana juz i nie gadajcie o tych dziweczynach i wogole o tym czego tak szybko jechal bo nie wiecie jak bylo a najwiecej macie do powiedzenia... co do dziewczyn o znalezli sie co beda sprawiedliwosc wymierzac i im grozic.... smiech na sali... i co wam to da mialo widocznie tak byc skoro tak sie stalo.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lepiej sie pomodlcie za niego~!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie !!!! myślcie to nie boli !!! Nikt przy 50 km/h nie wpada w poślizg i nie udzerza w chałupę, a manewr omijania jest podstawową umiejętnością kierowcy !!!! A ci, którzy tak chętnie wymieniają nazwiska niech pomyślą o odpowiedzialności karnej za używanie gróżb karalnych i znieważenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zakonczcie juz ten temat!!!!!!!! Tylko sie klocicie kto gdzie i dlaczego!! Wystarczy tego. Prosze aby ten komentarz byl juz ostatni co do tej sprawy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on złamał przepisy drogowe to on jest odpowiedzialny. on jest winny za tą tragedie! ze zginął to juz nie mozna obarczyc winną?? juz jest święty? zakończcie temat!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oficjalnie na forum chce przeprosic trzy dziewczyny ktore bezpodstawnie oskarzylama smierc za smierc to nie tak na serio ale moglyscie to do siebie wziasc...mysle ze przeprosiny przyjete... moze bede miala okazje osobiscie przeprosicjeszcze raz PRZEPRASZAM;///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcialam przeprosoc dziewczyny i to bardzo za moje pozpodstawne oskarzeniajeszcze raz przepraszam moze przeprosze osobiscie...zaluje tego..przepraszam jeszcze raz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba pierwsze pomyśleć co się pisze a nie bezpodstawnie oskarżać te trzy dziewczyny....nie byłyście tam to nie wiecie jak dokładnie było.Teraz je przepraszacie??? Nie zdziwie się jeśli nie przyjmą tych przeprosin....Zastanówcie się przez chwilę jak one się czuły???Prawdą jest że ludzię szukają dodatkowych sensacji....A to forum moim zdaniem nie powinno powstać......NAJSZCZERSZE KONDOLENCJE DLA RODZINY ANDRZEJA[*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw robisz a potem myslisz!! śmiech na sali!! tak jak twój kolega! nie myslał jakie będą skutki takiej jazdy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*][*][*] Andrzej [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to forum powinno juz byc zamkniete. Takie sprawy jak przeprosiny,grozby,zale zalatwiajcie miedzy soba! Wyobrazcie sobie ze wasze wpisy byc moze widzial brat,siostra i rodzice Andrzeja...jak sie czuja gdy widza ze ludzie zrobili sobie sensacje z tej tragedii i miejsce gdzie kazdy sie wykloca o swoja racje. Pomyslcie i zakonczcie juz spory. nie wpisujcie sie juz zrobcie to dla nich,dla siebie i dla Andrzeja [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze was dajcie mu spoczywac w spokoju jemu jest tam napewno dobrze prosze zamknijcie to forum Prosze bo to mu zycia nie wroci.;(ANDRZEJ[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z osobą o nicku "gość".zakonczcie juz te spory!!!przeciez one wam nic nie dadza...kazdy niech swoje zdanie zachowa dla siebie,bo pozniej powstaja spory takie jak przeczytalam...szkoda mi was,nie umiecie uszanowac tego co sie stało!!!a tak w ogole to nikt nie zasłużył na tego typu śmierć,a Andrzej nie mógł przewidziec kolei rzeczy...zreszta nikt nie może...jakby Madzia wiedziała że dojdzie do wypadku to by do samochodu nie wsiadła,tak samo facet z Płoskiego...Andrzej to samo...to nie "oszukac przeznaczenie"!!!Dominik,Tomek i Krzychu trzymajcie sie dzielnie,wiem że jest wam cieżko-mi też...także pamietajcie nie jestescie sami!a Andrzej nie odszedł-jest wsród nas(w naszych sercach) i na pewno nie chce żebyśmy sie przez niego smucili...musimy być silni,wspierac jego najblizszych bo jest im to wsparcie potrzebne!!!najszczersze kondolecje dla wszystkich którym śmierć Andrzeja nie pozostaje obojetna! FORUM ZOSTAJE W TYM MOMENCIE ZAMKNIETE!!!!!!!!!!!!!BEZ KOMENTARZY!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest smiech na sali co wy tu wypisujecie.! chłopak umarł a wy wypisujecie jakies durnoty o nim które napewno nie są prawdziwe!!!!!!!! Co zazdrościsz? samochodu? a moze czegoś innego [*]
Ostatnio edytowany 18 marca 2008 r. o 11:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakończcie juz to koniec.... koniec!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~bodaczów~ To nie Twój interes kto za to odpowiada... a odnośnie JUHY, to jest Forum publiczne i każdy pisze co chce
Ostatnio edytowany 18 marca 2008 r. o 11:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~jaa~ napisał:
Co zazdrościsz? samochodu? a moze czegoś innego
głupoty nikt nie zazdrości!! a samochód mam lepszy
Ostatnio edytowany 18 marca 2008 r. o 11:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal... Mysle ze Pawel nie chcialby aby jego smierc byla jakas "sansacja" i powodem to klotni, grozb, oskarzen, przeprosin, itd. Nie wiem po co to forum zostalo zalozone i po co w nim pisze, ale jak czytam to wszystko to az sie plakac czlowiekowi chce..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opamietajcie sie!!!!!!!! piszecie tu o predkosci ,samochodach,chalupie a tu zginal chlopak!!! tu chodzilo o ludzkie zycie!to brak szacunku dla jego rodziny ze takie rzeczy piszecie!i dla niego tez! okazcie dla niego szacunek i juz zakonczcie dyskusje bo to nie ma sensu.on juz nie wroci;(;(;( kazdy wyrazil swoja opinie!!! Dla ciebie byl cwaniakiem a dla nas dobrym czlowiekiem wiec nie obrazaj go bo to innych boli!!! oskarzenia padly - przeprosiny tez ! stalo sie co sie stalo ale on nie zyje i uszanujcie to a nie sie ciagle klocicie! wyobrazcie sobie ze chcemy o tym zapomniec ...! o Andrzeju [*] nigdy nie zapomnimy ale chcemy zapomniec o tym wypadku ,jak zginal! i nie piszcie juz po mnie ze sie ze mna zgadzacie ... ze mam racje albo ze nie mam bo znow zacznie sie dyskusja!!! Zrozumcie to! prosze was nie piszcie juz nic tutaj!niech to forum bedzie zakonczone w koncu!!!!!! bo my mamy o nim pamietac i ma byc w naszych myslach ,sercach a nie na jezykach!!! [*] ANDRZEJ [*] Na Zawsze Z Nami ! Na Zawsze W Naszych Sercach ! Na Zawsze Blisko Nas ! Dżem "Zapal świeczke" Na kiepskich zdjęciach okruchy dawnych dni Czyjaś twarz zapomniana twarz W pamięci zakamarkach wciąż rozbrzmiewa śmiech Czyjaś twarz zapamiętana Mijają dni ludzie natury Wciąż nowych masz przyjaciół starych przykrył kurz Dziewczyny ciągle piękne lecz w pamięci tkwi Ten pierwszy dzień najgorętszych z dni Ref: Zapal świeczkę za tych których zabrał los Zapal świeczkę w oknie Zapal świeczkę za tych których zabrał los Światło w oknie Ludzi dobrych i złych wciąż przynosi wiatr Ludzi dobrych i złych wciąż zabiera mgła I tylko ty masz tą niezwykłą moc By zatrzymać ich by dać wieczność im Pomyśl choć przez chwilę podaruj uśmiech swój Tym których napotkałeś na jawie i wśród snów A może ktoś skazany na samotność Ogrzeje się twym ciepłem zapomni o kłopotach Ref: Zapal świeczkę... KONIEC!!!!!!!!!!!! [*] Andrzej [*] Nigdy O Tobie Nie Zapomnimy!!!!!! ;(
Ostatnio edytowany 18 marca 2008 r. o 10:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...